  • Mfr # TFP001HF12X032WH
  • Zoro # G104469953
Width
12"
Color
White
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HF12X032WH
Width
12"
Height
32"