  • Mfr # TFP001HF12X027WR
  • Zoro # G004467042
Width
12"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X027WR
Width
12"
Height
27"