  • Mfr # TFP001HF12X080WR
  • Zoro # G504463957
Width
12"
Color
Wine Red
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF12X080WR
Width
12"
Height
80"