  • Mfr # TFP001HF15X059WR
  • Zoro # G204473881
Width
15"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X059WR
Width
15"
Height
59"