  • Mfr # TFP001HF15X066WR
  • Zoro # G004466236
Width
15"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF15X066WR
Width
15"
Height
66"