  • Mfr # TFP001HF15X068WR
  • Zoro # G904467463
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Wine Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HF15X068WR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
68"