  • Mfr # TFP001HF18X025WR
  • Zoro # G704463672
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X025WR
Width
18"
Height
25"