  • Mfr # TFP001HF18X031WR
  • Zoro # G004466939
Width
18"
Color
Wine Red
Horizontal Slat Framed Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X031WR
Width
18"
Height
31"