  • Mfr # TFP001HF18X034WR
  • Zoro # G704469254
Width
18"
Color
Wine Red
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Framed Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HF18X034WR
Width
18"
Height
34"