  • Mfr # TFP001HZ18X063AN
  • Zoro # G204480162
Width
18"
Color
Antigua
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X063AN
Width
18"
Height
63"