  • Mfr # TFP001HZ12X032BL
  • Zoro # G404487961
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X032BL
Width
12"
Height
32"