  • Mfr # TFP001HZ12X056BL
  • Zoro # G004478130
Width
12"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X056BL
Width
12"
Height
56"