  • Mfr # TFP001HZ15X039BL
  • Zoro # G204478787
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X039BL
Width
15"
Height
39"