  • Mfr # TFP001HZ15X075BL
  • Zoro # G404477047
Width
15"
Color
Black
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ15X075BL
Width
15"
Height
75"