  • Mfr # TFP001HZ18X027BL
  • Zoro # G404481358
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X027BL
Width
18"
Height
27"