  • Mfr # TFP001HZ18X031BL
  • Zoro # G004484261
Width
18"
Color
Black
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X031BL
Width
18"
Height
31"