  • Mfr # TFP001HZ12X042BT
  • Zoro # G704481201
Width
12"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X042BT
Width
12"
Height
42"