  • Mfr # TFP001HZ18X032CL
  • Zoro # G104485366
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X032CL
Width
18"
Height
32"