  • Mfr # TFP001HZ15X050BR
  • Zoro # G204485563
Width
15"
Color
Fire Red
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X050BR
Width
15"
Height
50"