  • Mfr # TFP001HZ12X026ST
  • Zoro # G104483706
Width
12"
Color
Hailstorm Gray
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X026ST
Width
12"
Height
26"