  • Mfr # TFP001HZ18X077ST
  • Zoro # G004477621
Width
18"
Color
Hailstorm Gray
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X077ST
Width
18"
Height
77"