  • Mfr # TFP001HZ12X066LP
  • Zoro # G604484340
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X066LP
Width
12"
Height
66"