  • Mfr # TFP001HZ12X068LP
  • Zoro # G504486826
Width
12"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X068LP
Width
12"
Height
68"