  • Mfr # TFP001HZ12X071LP
  • Zoro # G504475677
Width
12"
Color
Lilly Pads
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X071LP
Width
12"
Height
71"