  • Mfr # TFP001HZ12X077LP
  • Zoro # G004479069
Width
12"
Color
Lilly Pads
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X077LP
Width
12"
Height
77"