  • Mfr # TFP001HZ12X078LP
  • Zoro # G504480107
Width
12"
Color
Lilly Pads
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X078LP
Width
12"
Height
78"