  • Mfr # TFP001HZ15X033LP
  • Zoro # G804488322
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X033LP
Width
15"
Height
33"