  • Mfr # TFP001HZ15X054LP
  • Zoro # G804476015
Width
15"
Color
Lilly Pads
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X054LP
Width
15"
Height
54"