  • Mfr # TFP001HZ15X064LP
  • Zoro # G204482098
Width
15"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ15X064LP
Width
15"
Height
64"