  • Mfr # TFP001HZ18X030LP
  • Zoro # G004483431
Width
18"
Color
Lilly Pads
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X030LP
Width
18"
Height
30"