  • Mfr # TFP001HZ18X070LP
  • Zoro # G504485362
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X070LP
Width
18"
Height
70"