  • Mfr # TFP001HZ12X028MG
  • Zoro # G204484733
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X028MG
Width
12"
Height
28"