Mfr # TFP001HZ12X067MG
Zoro # G604485408
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
Get a 10% off coupon
Free 30-day returns
Return PolicyGet 30 days to pay with Net 30
Apply NowReal support from real people
Contact our U.S. based teamSpecifications
Product Information
MFR #
TFP001HZ12X067MG
Width
12"
Height
67"