  • Mfr # TFP001HZ12X073MG
  • Zoro # G204476370
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X073MG
Width
12"
Height
73"