  • Mfr # TFP001HZ12X078MG
  • Zoro # G204480001
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001HZ12X078MG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
12"
Height
78"