  • Mfr # TFP001HZ15X045MG
  • Zoro # G904482244
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ15X045MG
Width
15"
Height
45"