  • Mfr # TFP001HZ15X076MG
  • Zoro # G304477444
Width
15"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X076MG
Width
15"
Height
76"