  • Mfr # TFP001HZ18X041MG
  • Zoro # G704479116
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X041MG
Width
18"
Height
41"