  • Mfr # TFP001HZ18X071MG
  • Zoro # G704486497
Width
18"
Color
Moss Green
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X071MG
Width
18"
Height
71"