  • Mfr # TFP001HZ18X080MG
  • Zoro # G804479269
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X080MG
Width
18"
Height
80"