  • Mfr # TFP001HZ12X080NT
  • Zoro # G904481193
Width
12"
Color
Natural Twine
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X080NT
Width
12"
Height
80"