  • Mfr # TFP001HZ15X032NT
  • Zoro # G004487576
Width
15"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ15X032NT
Width
15"
Height
32"