  • Mfr # TFP001HZ12X037SB
  • Zoro # G204478732
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ12X037SB
Width
12"
Height
37"