  • Mfr # TFP001HZ15X035SB
  • Zoro # G904476113
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ15X035SB
Width
15"
Height
35"