  • Mfr # TFP001HZ18X026SB
  • Zoro # G204481688
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X026SB
Width
18"
Height
26"