  • Mfr # TFP001HZ18X060SB
  • Zoro # G504479132
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X060SB
Width
18"
Height
60"