  • Mfr # TFP001HZ18X064SB
  • Zoro # G204481152
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001HZ18X064SB
Width
18"
Height
64"