  • Mfr # TFP001HZ18X075SB
  • Zoro # G504476018
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ18X075SB
Width
18"
Height
75"