  • Mfr # TFP001HZ12X046MR
  • Zoro # G004484117
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X046MR
Width
12"
Height
46"