  • Mfr # TFP001HZ12X068MR
  • Zoro # G504486710
Width
12"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Shutter Design
Horizontal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001HZ12X068MR
Width
12"
Height
68"